matte

Мадона Новата година ја честита со бонг во облик на пенис. Што не е во ред со неа?

Read more...

Домашни џетсетерки, старлети, пејачки, ѕвезди и ѕвездички, многу често ни ги разубавуваа деновите со нивните жешки „селфи“ фотографии.

Read more...

Погледнете што прават претставниците на посилниот пол додека нивната поубава половина безделничи низ продавниците.

Read more...

Погледнете ја ова прекрасна идеја која ја пронајдовме на блогот Kiflieslevendula и која едноставно моравме да ја споделиме со вас.

Read more...

Хауи и Лора Боровик во исто време дознаа дека боледуваат од рак. Лора по трет пат боледува од рак на дојката, додека нејзиниот сопруг од рак на панкреасот.

Read more...

Погледнете ги фотографиите кои недвосмислено потсетуваат на женски полов орган, а станува збор за слики од природа.

Read more...

Погледнете ги овие неверојатни фотографии кои се направени во Бразил од страна на фотографот на „Ројтерс“, Нач Доцеа.

Read more...

Без никакви трикови или Фотошоп, вистинските посетителки на една продавница за облека во големи броеви покажаа како изгледаат облечени само во долна облека.

Read more...

Станува збор за фотографии кои швајцарскиот психијатар Херман Роршах ги користел во неговиот тест со мастило, попознат како Роршахов тест, каде пациентите би требало да кажат што гледат на фотографиите.

Read more...

Погледнете го овој нов тренд кој или ќе го сакате или ќе го мразите. Но, доколку имате маченце, можеби и вие ќе се обидете да направите некоја ваква смешна фотографија.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО