Овие месеци се период кога поголемиот дел од времето го минуваме далеку од дома, на некоја плажа или базен.

Read more...

Саргис Карапетијан и Салома Кинтсурашвили се венчаа минатата сабота, а нивната церемонија беше една од најекстравагантните досега.

Read more...

Погледнете го ова прекрасно издание на преубавата Анастасија ...

Read more...

Погледнете дел од атмосферата на промоцијата на новата колекција на познатиот козметички бренд SEVENTEEN во парфимериите Меркур во Битола.

Read more...

Младиот француски дизајнер и креативен директор на модната куќа „Balmain“, Оливер Рустинг, собра бројни ѕвезди на едно место.

Read more...

Емили Ратајковски пред некој ден се прошета низ улиците на Лос Анџелес во краток топ и панталони, а многумина и замерија дека изгледа преслабо.

Read more...


Да, да.. Мик Џегер е фронтменот на Ролинг Соунс, но Кит Ричардс дефинитивно има многу поголемо влијание кога е стиот во прашање.

Read more...

Еден од нашите омилени портали „The Coveteur“  ни го покажа плакарот на познатата холандска модна блогерка Шарлот Груневелд.

Read more...

Дариајан Волкова е професионална балерина и фотографка која се обидува со фотоапаратот да ги долови најавтентичните моменти кои се вистински одраз на она што значи живот со балетот.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. ...
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...