Девојки со „напупчени“ усни (duck face) на фотографиите на социјалните мрежи се минато, а ова е еден нов тренд кој ќе го наследи.

Read more...

Неговото име е Ермин Јунузовиќ, има 26 години а по потекло е од Босна и Херцеговина од каде се иселил кога имал само две години и кога неговото семејство заминало да живее во Белгија, поточно во Антверпен.

Read more...

Monika Beluchi

Инстаграм налогот на Моника Белучи е меѓу најпосетуваните профили на јавните личности на социјалните мрежи, за што придонесува и таа самата со објавување на несекојдневни фотографии.

Read more...

Погледнете како изгледаат загрепчанките.

Read more...

Оваа е првата фотографија со Анџелина Џоли која се појави во медиумите откако се разведе со сега веќе поранешен сопруг Бред Пит.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?