Време е за #ДобарСтилДобраЗабава 

Под хаштагот #ДобарСтилДобраЗабава решивме да споделиме по неколку фотографии од Инстаграм профилите на најубаво облечени девојки во Македонија. Денес ќе ви ја претставиме Сања, девојката којашто стои зад Инстаграм профилот @sanjastamenkova.s каде можете да ги видите нејзините прекрасни фотографии.

Придружете ни се и вие!

Ако сакате да бидете дел од оваа наша посебна Инстаграм приказна споделете ваша фотографија на Инстаграм со хаштагот #ДобарСтилДобраЗабава или испратете ни ги вашите слики и линкот од вашиот профил во Инбокс на нашиот официјален Фејсбук или Инстаграм профил со наслов на пораката – #ДобарСтилДобраЗабава. Најдобрите фотографии ќе ги објавиме на нашиот портал и на нашата Фејсбук страна, а секоја недела во соработка со Trgovski.mk на една девојка ќе и подариме маица од новиот македонски бренд Factory.

Маиците можете да ги видите тука >>

Фото: Инстаграм/ @sanjastamenkova.s

 


Booking.com