Преубавата манекенка и ангел на Викторија Сикретс, Кендис Свонепул објави селфи фотографија со нејзиното 4 месечно бебенце, но целото внимание го украде нејзиниот сладок наследник.

Кендис и нејзиното синче навистина изгледаат преслатко

Преубавата манекенка и ангел на Викторија Сикретс, Кендис Свонепул објави селфи фотографија со нејзиното 4 месечно бебенце, но целото внимание го украде нејзиниот сладок наследник.

Имено, ако досега не забележавте, на фотографијата малиот има поприлично „набилдани“ раце па обожавателите на познатата манекенка се шегуваат дека тој веќе 100% личи на својата мајка која е позната по своето прекрасно тело благодарение на здравиот спортски живот.

Но на нејзиниот Инстаграм профил можеме да видиме дека и 28 годишната манекенка изгледа одлично по породувањето, а по медиумите веќе кружат муабети дека би можела да се врати на своите обврски до крајот на годината, па дури и на оние поврзани со Викторија Сикретс.

Кендис е во брак со бразилскиот манекен Херман Никол со кого e 12 години. Тој клекна пред неа во 2015, по цели 10 години врска. Тие се запознале во Париз, кога Кендис имаше 17 години и за сето ова време НЕ постои ниту еден скандал поврзан со нив.

 


Booking.com