FaceBook  Twitter  

Погледнете како изгледаат загрепчанките!

Без разлика дали девојките одат на работа, го шетаат своето милениче, седат на клупа или се шетаат со пријателките, сите изгледаат убаво и префинето. Загрепчанките се девојки кои порадо би имале лобутинки на нозете отколку паркет дома, ги опишува еден познат стилист своите сограѓани. Станува збор за најинспиративните фотографии од блогот и Инстаграм профилот Style Zagreb кој настана по примерот на The Sartorialist.  Погледнете!

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
Хотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот. ...
Хотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје. ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...