Оваа е првата фотографија со Анџелина Џоли која се појави во медиумите откако се разведе со сега веќе поранешен сопруг Бред Пит.

Анџелина Џоли (41) беше фотографирана кога пристигна во еден хотел во Лос Анџелес заедно со нејзините деца. Таа за оваа пригода се појави во црна комбинација која го покриваше нејзиното тело од глава до пети, така што никој не можеше да забележи дали Џоли навистина има проблем со нејзините килограми како што деновиве пишуваа некои медиуми.

Анџелина Џоли има само 35 килограми? Погледнете како изгледала порано, а како изгледа сега >>

Повеќе за ова можете да прочитате тука.

 

 


Booking.com