FaceBook  Twitter  

Оваа е првата фотографија со Анџелина Џоли која се појави во медиумите откако се разведе со сега веќе поранешен сопруг Бред Пит.

Анџелина Џоли (41) беше фотографирана кога пристигна во еден хотел во Лос Анџелес заедно со нејзините деца. Таа за оваа пригода се појави во црна комбинација која го покриваше нејзиното тело од глава до пети, така што никој не можеше да забележи дали Џоли навистина има проблем со нејзините килограми како што деновиве пишуваа некои медиуми.

Анџелина Џоли има само 35 килограми? Погледнете како изгледала порано, а како изгледа сега >>

Повеќе за ова можете да прочитате тука.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...