FaceBook  Twitter  

За оваа жена годините се само бројка!

Моника Белучи минатата година се најде во центарот на вниманието бидејќи стана најстарата Бонд девојка во историјата, а оваа година повторно покажа дека годините се само бројка кога ги снимаше жешките сцени како оперска дива Алесандра во новата драма „Mozart In The Jungle". Таа и покрај тоа што има 51 година со нејзините секси сцени го запали интернет со што докажа дека сценаристот на серијата Роман Копола бил сосема во право кога велел дека Моника е единствената вистинска личност за оваа улога.

„Беше автентична.. Таа е Италијанка, страсна, прекрасна и убава жена, интересна и динамична. Не морав многу да размислувам за тоа“, изјави тој. Инаку интересно е и тоа што токму Копола го има наговорено својот татко, Франсис Форд, во 1992 година во Дракула да ја ангажира тогаш се уште не толку позната убавица. Поради тоа и многумина мислат дека со ова Моника во својата кариера има направено полн круг, пишува Daily Mail.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...