Еден од нашите омилени портали „The Coveteur“  ни го покажа плакарот на познатата холандска модна блогерка Шарлот Груневелд. 

Таа е позната по нејзиниот кул минимализам зачинет со хит модни парчиња, а во нејзиниот њујоршки плакар кој го отвори специјално за новинарите на познатиот медиум, може да се најде вистинско богатство. 

Парчиња облека и модни додатоци со потписот на Céline, Chloé, Gucci, Chanel или Jimmy Choo во плакарот на девојката која што стои зад модниот блог The Fashion Guitar кои се измешани со оние од најпознатите хај стрит брендови како „H&M“, „Topshop“ и сл. Погледнете!


Booking.com