loading...

Познатата француска модна куќа Шанел привлече голем број познати дами на нивната ревија која се одржа деновиве во Париз.

Во првите редови седеа девојките како Кара Делевињ, Гвинет Палтроу и Дијана Кругер, па погледнете како тие изгледаа облечени во моделите од брендот.

види повеќе »

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО