Што да купиме овој викенд: Топ 15 предлози од Манго, Бершка и Зара
Црвена боја им стои убаво на сите, а ова се најдобрите црвени фустани од продавниците што ги има во Сити мол и ГТЦ
Еден детаљ кој се наоѓа речиси на сите обувки кои ќе бидат хит оваа есен

2 / 15
AQUAZZURA £392