Топ 10 фустани во жолта боја од Манго, Бершка и Зара
Како да ги носите најпопуларните патики кои ги носи секоја кул девојка во Америка!
Топ 15 мали бели фустани од најпознатите хај-стрит брендови

1 / 20

Пред нас е женствена и стилски шарена сезона!

Тоа го потврдуваат и новите колекции со фустани на познатите комерцијални брендoви - од малите црни фустани и нивните вечерни шик варијанти, се до моделите во весели бои, како и оние кои се зачинети со романтични и женствени цветни мотиви. Не треба да ги заборавиме и фустаните со шарени егзотични мотиви кои се совршени за најтоплите денови, како и моделите со кариран vichy дезен кој ќе биде еден од најпопуларните во следните месеци.

Bershka 1.190 MKD