Какви блејзери ќе носиме оваа есен и зима – најдобрите модели од познатите брендови
Овие панталони ги обожаваат во цел свет но ако ги носите во Македонија ќе бидете среќни ако во прогласат само за луди!
Ова беше хит во серијата Беверли Хилс 90210, а сега повторно се враќа на модната сцена

1 / 30
Широки палацо панталони, модели кои потсетуваат на пижами, каро дезени и ѕвонарки со асиметричен крој – погледнете ги најубавите панталони за оваа сезона од Манго, Бершка и Зара.
Mango