Еден детаљ кој се наоѓа речиси на сите обувки кои ќе бидат хит оваа есен
Романтични фустани кои се хит оваа есен – погледнете ги најдобрите модели
Црвена боја им стои убаво на сите, а ова се најдобрите црвени фустани од продавниците што ги има во Сити мол и ГТЦ

1 / 49

Еве го најдоброто од Модната недела за венчаници!

Овие денови се наменети како за трговците, така и за девојките во потрага по невестински фустан кои со нетрпение ги очекуваат новите креации на Моник Луилиер, Каролина Херера и Маркеза. Која е целта на овој наш пост? Па да го пронајдеме најубавиот невестински фустан за наредната пролет и притоа.. да останеме будни, секако, бидејќи ако сакате да ги разгледате сите колекции ќе треба да се подготвите за долг маратон, а овогодишната трка започна со многу кожа и гламур!Погледнете што ни подготвуваат дизајнерите за наредната пролет!

Carolina Herrera