Патики + фустан – топ модна комбинација која се почесто ја гледаме и низ Скопје ова лето
28 деловни фустани кои во моментов можете да ги најдете на попуст во продавниците на познатите брендови
Погледнете што да носите и како да изгледате како ИТ девојка ова лето

1 / 11

Мода од улиците во Њујорк

Претходната недела во Њујорк беше собран модниот крем како и трендсетерките од целиот свет за да бидат дел од претставувањето на најновите трендови. И додека познатите фаци седеа во првите редови аплаудирајќи им на колекциите на водечките модни брендови на улиците се одвиваше посебна модна ревија во која главни јунаци беа потполно непознати лица. Па погледнете ги најдобрите моменти од улиците во Њујорк од кои некои ги надминаа и бројните познати ѕвезди кои седеа во првите редови.