Најубавите фустани од тантела во бела боја за оваа сезона
Ако сакате да изгледате шик и гламурозно ова лето – изберете пижами!
Модните блогерки и трендсетерките ова лето ќе носат розови нијанси од глава до пети

1 / 31

Македонките знаат дека продавниците на Манго се место за добар шопинг

Манго е познат по својата понуда која ги комбинира популарните трендови со оние класичните. Нивните колекции секогаш вклучуваат најразлични парчиња– од кошули со карнери до деловни панталони, тренди модели со минималистички крој или фармерки. Кога ќе влезете во нивните продавници ќе пронајдете по нешто за сечиј стил, а оваа пролет особено се популарни широките панталони, асиметричните кроеви, комбинезоните во еклектичен стил, големите ремени и неизбежните мали црно-бели коцкички. Денес пронајдовме преку 30 парчиња, од облека до високи потпетици со кои радо би преминале во новата сезона.

Побарајте ги вашите фаворити во галеријата што следува.

1,290 MKD - асиметричен топ