Еден детаљ кој се наоѓа речиси на сите обувки кои ќе бидат хит оваа есен
Оваа есен ќе носиме капути во весели бои – погледнете ги најдобрите модели од Манго!
Најдобрите модели од новата колекција на Манго за есен/зима 2017

1 / 10
Без разлика дали ќе ги носите патики или со вашите омилени чизми, добрите капути се уште се едни од најважните парчиња во вашите плакари. Па, погледнете ги овие прекрасни модели.
BURBERRY $1,595