28 деловни фустани кои во моментов можете да ги најдете на попуст во продавниците на познатите брендови
Патики + фустан – топ модна комбинација која се почесто ја гледаме и низ Скопје ова лето
Најдобрите парчиња во најпопуларната боја за оваа сезона!

7 / 23
Bershka 1.490 MKD