Еден детаљ кој се наоѓа речиси на сите обувки кои ќе бидат хит оваа есен
Најубавите бунди од вештачко крзно од најпопуларните брендови во Македонија
Есенски фустани од материјалот на кој ниту една дама не може да му одолее

1 / 23

Овие фустани се совршени за новогодишните празници

Планирате да одите на забава и сакате да си поминете лудо и незаборавно за Нова година. Наш совет е да изберете фустан со светки!

Парчињата во металик нијанси и светки се високо на шопинг листите кога станува збор за новогодишните празници. Поиграјте си со кроевите кои го отвораат погледот на грбот, рамениците и рацете или пак со должина со која ќе ги истакнете нозете. Ситни или големи светки, црни или металик нијанси, изберете сами, но запомнете – што и да изберете од понудата на познатите комерцијални бендови кои ги има во Македонијаќе изгледате фантастично. Комбинирајте со добри сандали, тренди капут и ќе бидете главни на забавата!

Berhka 1.290 MKD