Оваа есен ќе носиме капути во весели бои – погледнете ги најдобрите модели од Манго!
И оваа сезона ќе носиме високи чизми, но поразлични од се што сме носеле досега!
Најубавите бунди од вештачко крзно од најпопуларните брендови во Македонија

1 / 15

Нова сезона, нови весели бои

Белите панталони и фармерки и оваа сезона се во мода, па доколку сакате да ги следите трендовите, тогаш треба да имате барем еден пар во вашиот плакар. Разгледајте какви модели можете да најдете во најпознатите и најпопуларните продавници кај нас и одберете ги оние што најмногу ви се допаѓаат. Што се однесува до комбинациите, тие многу лесно се комбинираат, а можете да ги носите како со секси и екстремно високи потпетици, така и со вашите нови патики, сандали или балетанки.
Bershka 1.190 MKD