Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 9 резултати во категоријата "Ресторани"
Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Водно

РестораниХотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

Holiday Inn

РестораниHoliday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

РестораниBEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

Континентал

РестораниОвде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа!Скопје
003

Бисера

РестораниРесторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година.Скопје
1

Олимпиа

РестораниРесторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера.Скопје
1

Гламур

РестораниСупер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.Скопје
1

Клет - Пантелејмон

РестораниХраната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина .Скопје
1

Матка

РестораниМатка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје.Скопје

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

WHERE CITY GUIDE

Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата
Syrian restaurant Damaskino is situated in the central walking street of Skopje.