Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 29 резултати at location "Битола"
Наслов Категорија Опис Локација
1

Beauty Clinic

Нега и убавинаСалонот Beauty Clinic се наоѓа во битолската Стара чаршија.Битола
12243313_1523771827939424_8014863002013988704_n

Бар Шаршија

БаровиПрекрасно место во срцето на БитолаБитола
big-img

Расчекор

БаровиНоќен клуб во срцето на Битола.Битола
206473_1895523024532_1912837_n

Кабаре Лектира

БаровиЕден од најпознатите локали во центарот на БитолаБитола
unnamed

Парфимерија Меркур

Нега и убавинаНова парфимерија Меркур во Битола.Битола
81

Кала Парфимерија

Нега и убавинаПарфимерија, шминка и бижутерија во старата Битолска чаршија.Битола
43

Elena Make Up

Нега и убавинаСтудио за шминка и убавина во срцето на Битола каде ќе добиете изглед каков што посакувате.Битола
90

Парфимерија DE LUXE

Нега и убавинаВршиме продажба на различни видови на: парфеми, бои за коса, бижутерија, шминка, нудиме мејкап услуги и сл.Битола
84

Kk Design Creative Studio

Модни додатоциРачно изработен уникатен накит и модни додатоци за сите пригоди.Битола
21

For Lady - Shoes and Bags

Модни додатоциЧевли, чанти и модни додатоци со врвен квалитет.Битола
11

Carpisa

ОблекаCarpisa бутик во кој можете да најдете уникатни парчиња облека, дури и кога станува збор за лицата со најпрефинет вкус.Битола
21

Бутик Леа

ОблекаБутик за женска облека и модни додатоци наспроти Француски конзулат - Битола.Битола
1

Le Brand

ОблекаLe Brand е наменет за сите оние жени кои сакаат да бидат автентични и своиБитола
61

Елена мејкап

Нега и убавинаElena Beauty Studio е новоотворено студио за шминка и убавина во срцето на БитолаБитола
3

Меркур

Нега и убавинаПарфимерии МЕРКУР на Широк Сокак и во Веро Нова Битола.Битола
33

Кала Парфимерија

Нега и убавинаПарфимерија, шминка и бижутерија во старата Битолска чаршија.Битола
005

Капри

РестораниНашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола.Битола
1 (1)

Бела Куќа

РестораниБистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак.Битола
1

Ресторан Корзо

РестораниВо строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева...Битола
002 (1)

Градска Кафеана

РестораниРесторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.Битола
ff5c1fd814cee333e1e8adbde71d3009190321ba

Кус-кус

РестораниПица ресторан во центарот на Битола.Битола
1

Хотел Епинал

ХотелиВо непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола.Битола
galerija1Z

Хотел-Ресторан Премиер

ХотелиХотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух.Битола
004

Хотел Бела Куќа

ХотелиХотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокакБитола
1

Хотел Токин Хаус

ХотелиОва е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак.Битола
003 (1)

Хотел Премиер Центар

ХотелиВе очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“.Битола
1

Хотел Шумски Фенери

ХотелиСместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина.Битола
1

Хотел Капри

ХотелиХотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости.Битола
1 (1)

Хотел Милениум

ХотелиВо центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас.Битола

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА


Booking.com