Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 78 резултати at location "Охрид"
Наслов Категорија Опис Локација
81

Bastet Noir

Електронска трговијаOнлајн продавница за нарачување облека по мерка и промоција и продажба на уникатна наменска мода од дизајнери.Охрид
f48f3ec2-1ca2-4fae-8d8e-2f75d2013501

CITROËN GRAND C4 PICASSO

Авто-мотоСе продава CITROËN GRAND C4 PICASSOОхрид
8ade72bf-daa1-4145-b183-160f00c35a43

GOLF 5+ 1.9.TDI 105.ZAMENA ZA C KLASA OD 2007 SO MOJA DOPLAT

Авто-мотоSe prodava GOLF 5+ 1.9.TDI 105.ZAMENA ZA C KLASA OD 2007 SO MOJA DOPLATОхрид
35d36c37-a613-43ba-964c-cb4f4f205f98

HYUDAI TUCSON 2004 2.0 crdi vo perfectna sostojba.

Авто-мотоСе продава HYUDAI TUCSON 2004 2.0 crdi vo perfectna sostojba.Охрид
02b43a1e-2737-41fc-a4f0-c65143c0de44

KIA SORENTO EX 2.5 4x4

Авто-мотоСе продава KIA SORENTO EX 2.5 4x4Охрид
0d8fef83-81fb-4748-8abb-4be0b492c2f2

Mercedes a160cdi novo 2005

Авто-мотоСе продава Mercedes a160cdi novo 2005Охрид
11

Park Lakeside Hotel

ХотелиХотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен.Охрид
972b309f-640d-44c2-84e4-d56b277d84d9

Peugeot 207 benzin plin

Авто-мотоСе продава Peugeot 207 benzin plinОхрид
f4ab7aa7-8314-461c-a481-e04d1e2de904

SEAT LEON

Авто-мотоSe prodava SEAT LEONОхрид
4fac5eee-2de6-4f56-be9d-d2b9bb17dc99

Ssangyong kyron

Авто-мотоСе продава Ssangyong kyronОхрид
ohrid-482910-1

Џез Ин

БаровиЕден од најдобрите џез клубови во МакедонијаОхрид
20

Аквариус

БаровиTerrazza Aquarius-OhridОхрид
31

Анастас Дудан

Подароци и настаниРачна изработка на рељефи во сребро, бакар, позлата, посребра.Охрид
34648312

Апартмани Биљана

АпартманиОвој апартман се наоѓа во Стариот град во Охрид, на само 400 метри од Античкиот театар.Охрид
81

Апартмани Космос

АпартманиАпартманите Космос се сместени во центарот на Охрид, на околу 300 метри од Охридското езеро.Охрид
72403290

Апартмани Маслов

АпартманиАпартманите Маслов се наоѓаат во Охрид и поседуваат градина.Охрид
22752832

Апартмани Смакоски

АпартманиАпартмани Смакоски се наоѓаат на мирна локација, на 9 минути пешки од центарот на Охрид и на само 50 метри од езерото.Охрид
003

Билјанини Извори

РестораниПочуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери...Охрид
53106605

Вила Бисера

ВилиВилата Бисера е сместена на 55 метри од Охридското езеро.Охрид
53

Вила Велестово

ВилиМодерната вила Велестово сместена е на падините на планината Галичица и ви нуди живописна глетка на Охридското Езеро.Охрид
33

Вила Верон

ВилиВила Верон се наоѓа на околу 100 метри од езерото, во самиот центар на Охрид.Охрид
21

Вила Де Лаго

ВилиВила Де Лаго се наоѓа на окoлу 10 минути од плажата, во самиот центар на Охрид.Охрид
1 (1)

Вила Деа

ВилиЛоцирана до Езерото, на само 200 м од цен­та­рот на градот, ВИЛА ДЕА нуди првокласно сместување.Охрид
007

Вила Деа

ВилиЛоцирана до Езерото, на само 200 м од цен­та­рот на градот, ВИЛА ДЕА нуди првокласно сместување.Охрид
1

Вила Дислиевски

ВилиВила Дислиевски се наоѓа на само 3 минути од плажата, на околу 50 метри од Охридското езеро, во самиот центар на Охрид.Охрид
1

Вила Кале

ВилиПрекрасен нов објект изграден во автентичен стар охридски стил во самото срце на стариот дел на Охрид.Охрид
71

Вила Кале

ВилиВила Кале се наоѓа во стариот град и претставува вистински избор за сите што сакаат да уживаат во убавините на Охрид.Охрид
006

Вила Класик

ВилиВила Класик се наоѓа на само 1 км од центарот на градот 500 метри до автобуската станица.Охрид
31

Вила Клиа

ВилиВила Клиа се наоѓа во Лагадин, на брегот на Охридското езеро и е опкружена со зеленило.Охрид
301

Вила Мал Свети Климент

ВилиВилата Мал Свети Климент се наоѓа на 10 минути одење од плажата.Охрид

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА


Booking.com