Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 9 резултати во категоријата "Ресторани"
Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Водно

РестораниХотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

Матка

РестораниМатка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје.Скопје
1

Клет - Пантелејмон

РестораниХраната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина .Скопје
1

Гламур

РестораниСупер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.Скопје
1

Олимпиа

РестораниРесторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера.Скопје
003

Бисера

РестораниРесторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година.Скопје
1

Континентал

РестораниОвде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа!Скопје
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

РестораниBEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
1

Holiday Inn

РестораниHoliday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА


Booking.com