Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 78 резултати at location "Охрид"
Наслов Категорија Опис Локација
02b43a1e-2737-41fc-a4f0-c65143c0de44

KIA SORENTO EX 2.5 4x4

Авто-мотоСе продава KIA SORENTO EX 2.5 4x4Охрид
f4ab7aa7-8314-461c-a481-e04d1e2de904

SEAT LEON

Авто-мотоSe prodava SEAT LEONОхрид
8ade72bf-daa1-4145-b183-160f00c35a43

GOLF 5+ 1.9.TDI 105.ZAMENA ZA C KLASA OD 2007 SO MOJA DOPLAT

Авто-мотоSe prodava GOLF 5+ 1.9.TDI 105.ZAMENA ZA C KLASA OD 2007 SO MOJA DOPLATОхрид
4fac5eee-2de6-4f56-be9d-d2b9bb17dc99

Ssangyong kyron

Авто-мотоСе продава Ssangyong kyronОхрид
35d36c37-a613-43ba-964c-cb4f4f205f98

HYUDAI TUCSON 2004 2.0 crdi vo perfectna sostojba.

Авто-мотоСе продава HYUDAI TUCSON 2004 2.0 crdi vo perfectna sostojba.Охрид
f48f3ec2-1ca2-4fae-8d8e-2f75d2013501

CITROËN GRAND C4 PICASSO

Авто-мотоСе продава CITROËN GRAND C4 PICASSOОхрид
972b309f-640d-44c2-84e4-d56b277d84d9

Peugeot 207 benzin plin

Авто-мотоСе продава Peugeot 207 benzin plinОхрид
0d8fef83-81fb-4748-8abb-4be0b492c2f2

Mercedes a160cdi novo 2005

Авто-мотоСе продава Mercedes a160cdi novo 2005Охрид
72403290

Апартмани Маслов

АпартманиАпартманите Маслов се наоѓаат во Охрид и поседуваат градина.Охрид
34648312

Апартмани Биљана

АпартманиОвој апартман се наоѓа во Стариот град во Охрид, на само 400 метри од Античкиот театар.Охрид
006

О.К. Апартмани

АпартманиОК апартмани - Дозволете си удобност далеку од Вашиот дом.Охрид
22752832

Апартмани Смакоски

АпартманиАпартмани Смакоски се наоѓаат на мирна локација, на 9 минути пешки од центарот на Охрид и на само 50 метри од езерото.Охрид
81

Апартмани Космос

АпартманиАпартманите Космос се сместени во центарот на Охрид, на околу 300 метри од Охридското езеро.Охрид
13754488_611426262358460_4348944304817292384_n

Плажа Градиште

АтракцииПлажата Градиште е една од најпознатите плажи во Охрид.Охрид
5

Плажа Трпејца

АтракцииПлажа Трпејца, најубавата плажа во Охрид.Охрид
1

Плажа Св. Наум

АтракцииПреубава песочна плажа во непосредна близина на еден од најубавите манастири во Македонија.Охрид
1

Потпеш (Канео)

АтракцииВеднаш зад карпата, под црквата Св. Јован Канео во преубав природен амбиент се наоѓа познатата охридска плажа Потпеш.Охрид
18192golema

Манастир Св. Наум Охридски

АтракцииМанастирот „Св. Наум“ е изграден на висока карпа, над самото Охридско ЕзероОхрид
009

Ланч Бар Кадмо

БаровиПостоењето на Охрид отсекогаш е поврзано со легендата за Кадмо.Охрид
20

Аквариус

БаровиTerrazza Aquarius-OhridОхрид
ohrid-482910-1

Џез Ин

БаровиЕден од најдобрите џез клубови во МакедонијаОхрид
download (2)

Вила Месокастро

ВилиВилата Месокастро е сместена во историскиот дел на градот, на 10 минути пешки од плажа.Охрид
1

Вила Мина

ВилиВила "Мина" се наоѓа во туристичката населба Лагадин на 9-тиот километар од Охрид кон Св. Наум.Охрид
1

Вила Кале

ВилиПрекрасен нов објект изграден во автентичен стар охридски стил во самото срце на стариот дел на Охрид.Охрид
1 (1)

Вила Деа

ВилиЛоцирана до Езерото, на само 200 м од цен­та­рот на градот, ВИЛА ДЕА нуди првокласно сместување.Охрид
1

Вила Миа

ВилиВила со прекрасен панорамски поглед на Охридското Езеро.Охрид
006

Вила Класик

ВилиВила Класик се наоѓа на само 1 км од центарот на градот 500 метри до автобуската станица.Охрид
1

Вила Нина

ВилиПреубаво место за Вашето семејство или група пријатели.Охрид
1d7279_9a097aa4ed2346b59c762797fe106a95

Вила Пасаж

ВилиОбјектот House Passage се наоѓа на самиот влез во Стариот град кој е под заштита на UNESCO.Охрид
82_full

Вила Табана

ВилиОбјектот е сместен покрај главниот плоштад на само неколку чекори од Охридското езеро.Охрид

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА


Booking.com