Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Studio Chakra

Контакт Моб. +38978890890
https://www.facebook.com/Studio-Chakra-146437372220853/

Опис

Студиото за масажа Chakra , Ви нуди професионални масажи за разгалување на Вашите сетила.

МАСАЖА СО ВУЛКАНСКИ КАМЕЊА

Традиционална масажа комбинирана со топлината на базалтните вулкански камења која продира длабоко во секој мускул на вашето тело отворајќи ги енергетските полиња. Древна полинезиска традиција која едноставно мора да се проба..

БАМБУС МАСАЖА

Намалете ја тензијата и ослободете се од секојдневниот стрес стимулирајќи ги сите сетила во вашето тело. Со помош на бамбусот загреан на 60° кажете му збогум на целулитот и уживајте во чувството на беспрекорно мазна кожа додека патувате со мислите во друга димензија.

 

Специфики

Услуги: Персонални масажи, бамбус масажа, вулкански камења, спортска масажа, relax масажа
Дејности&услуги: Естетски центри, Масажи

Локација

Скопје, Македонија
ул. 11 Октомври бр. 42/10 Скопје

Коментари

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com