Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Приве

Контакт Tel. +38971366556 | +38923115400

Опис

Prive - Beauty Lounge  е ексклузивен и современ центар за естетска нега и убавина.

Специфики

Дејности&услуги: Салони за убавина
Работно време: Пон-Пет : 09.00- 20.00 | Сабота : 10:00 - 14:00

Локација

Скопје, Македонија
Бул. Илинден бр. 107 лок. 1

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com