Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Elena Make Up

Контакт Моб: +389 71 810 116
Моб: +389 76 720 584
https://goo.gl/SlDtxi

Опис

Elena Beauty Studio е студио за шминка и убавина во срцето на Битола, каде во благопријатна атмосфера и креативно опкружување ќе добиете изглед каков што посакувате за најубавите настани  од вашиот живот. Нудиме корективна, дневна, вечерна, невестинска и шминка за специјални пригоди. Во Elena Beauty Studio можете да го комплетирате Вашиот изглед со некое рачно изработено парче накит, кое се прави по порачка според ваша или наша желба или идеја....

 

Специфики

Услуги: Шминкање, модни додатоци.
Дејности&услуги: Шминка

Локација

Битола, Македонија
Стево Патако 4

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com