Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Edelweiss - салон за убавина

Контакт Телефон: +389 78 330 550 | +389 2 2 401 111
http://www.edelweiss.mk

Опис

Салонот за убавина Edelweiss е посебно место за опуштање од секојдневниот стрес и брзиот начин на живот. Еден ден или барем некoлку саати поминати во нашиот салон ќе ви се пружи шанса да ја почувствувате убавината на кралевските третмани кои што секако ги заслужувате. Нашите третмани ќе ви овозможат совршена релаксација, ќе ви го вратат младешкиот изглед на лицето и телото и задоволството од вашиот изглед. И помагаме на секоја жена која сака да го негува своето лице и тело со одредување на правилните третмани. Секојдневно ги поврзуваме современите со традиционалните методи затоа што само со правилна комбинација на препарати со врвен квалитет се постигнуваат саканите резултати.

Се наоѓаме во зградата на Телекабел спроти Бисер.

Специфики

Дејности&услуги: Салони за убавина
Работно време: Пон-Пет : 08.00 a.m -08.00 p.m Сабота : 08.00 a.m -08.00 p.m

Локација

Скопје, Македонија
Бул.Јане Сандански 79 а/1-11 Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com