Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Beauty Clinic

Опис

Салонот Beauty Clinic се наоѓа во битолската Стара чаршија. Работиме исклучиво со реноменираните производи на Magnetic со кои можеме да направиме прекрасен маникир според вашите желби и потреби. Исто така во нашиот салон можете да ги пробате и најновите педикир третмани. Благодетот на овој вид на педикир е тоа што вашите стапала се третираат на ист начин како што се третита лицето а со тоа многу побрзо ќе ја вратат својата мекост, виталност и мазен изглед. Целиот третман трае 60 минути. 

 

Специфики

Услуги: Маникир и педикир
Дејности&услуги: Козметички салони, Салони за убавина, Маникир и педикир

Локација

Битола, Македонија
Титовелешка 13

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com