Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Еликсир Ексклузив Охрид

Опис

Доколку сакате некого да израдувате со убав поклон, било тоа својот сакан или за себе, ние сме правото место за Вас. Кај нас можете да го пронајдете најголемиот избор на најпознатите светски парфеми Шминкањето е вистинска уметност, достапно за секоја жена.„Ке го истакнам своето лице и својот шарм, ке ја истажувам својата индивидуалност, ке си поигрувам со најразлични нијанси“- тоа е тајната на убавината која ние ви ја откриваме

Специфики

Услуги: Парфеми и декоративна козметика од сите поголеми светски познати брендови.
Дејности&услуги: Парфимерии , Коземетика
Работно време: 09.00-21.00

Локација

Охрид, Македонија
ул. Св. Климент Охридски бр. 43

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com