Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Ким

Опис

Ким парфимеија нуди голем асортиман за женски и машки парфеми, поризводи за нега на целото тело, шминка, разни додатоци од многу брендови.

Специфики

Услуги: Женски и машки парфеми, поризводи за нега на целото тело, шминка, разни додатоци од многу брендови.
Дејности&услуги: Парфимерии , Коземетика
Работно време: Пон-Пет : 09.00 - 21.00 Саб: 09.00 - 18.00

Локација

Скопје, Македонија
ТЦ Бисер приземје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com