Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Студио Малова

Контакт Моб: +389 78 606 866
Моб: +389 70 824 333
https://goo.gl/bvehGF

Опис

Во козметичкиот салон „Малова“ ги нудиме следниве услуги: депилација (за женски и машки), професионална шминка, надградба на нокти, релакс масажа, антицелулитна масажа, фризерски услуги, продажба на козметика, продажба на модерни аксесоари.

Специфики

Дејности&услуги: Фризерски салони, Козметички салони, Салони за убавина, Опрема и производи, Коземетика
Работно време: Пон-саб: 09.00 - 21.00

Локација

Скопје, Македонија
Партизански Одреди 64-2/10-б , ТЦ Лептокарија

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com