Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Кала Парфимерија

Контакт Тел: +389 47 609 149
Моб: +389 76 480 071
https://www.facebook.com/KalaParfimerija

Опис

Парфимерија, шминка и бижутерија во старата Битолска чаршија. Во КАЛА покрај најновите видови на парфеми и козметички производи може да најдете и најтренди модели на квалитетна бижутерија. Закажете за професионално шминкање по најповолни цени, за секогаш да изгледате модерно, шик и со стил.

Специфики

Дејности&услуги: Парфимерии
Работно време: Пон-саб: 09:00 - 20:00

Локација

Битола, Македонија
Крали Марко 16

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com