Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Диоптерски очила

Контакт Моб: +389 71 244 038
https://goo.gl/RPvsqf

Опис

За сите оние кои сакаат да носат квалитетни, брендирани и што е најважно протективни диоптерски очила, со антирефлексна заштита, Диоптерски очила се тука за нив. Широк асортиман на очила за сонце како и диоптерски очила од познатите светски брендови сега се достапни и кај нас, со екстра квалитет, но секако со македонска цена. Цената е прилагодена на просечниот Македонец, затоа слободно јавете се и нарачајте и Вие брендирани очила без да се грижите за Вашиот паричник. Армани, Пјер Карден, Оксидо, сега се блиску до Вас. Најновите светски трендови од оптичката технологија, вклучувајќи притоа и современа опрема се наше секојдневие. Постојано ги имплементираме светските стандарди, прилагодувајќи ги на македонскиот пазар.

Очилата денес се моден тренд, како оние за сонце така и диоптерските. Тие се неизбежен аксесоар на секоја модерна глава. Сите што внимаваат на својот изглед и на своето реноме, внимаваат и на овој мал, но важен детал. Сонцето денес си го зема својот данок, а тоа во голема мера се одразува на очите. Заштитни очила за сонце се препорака на секој лекар. Внимавајте на своето здравје, а воедно следете ја светската мода. Кај нас модата е споена со квалитетот, а со тоа и со Вашето здравје. Нешто што ретко може да се сретне во нашата земја. Високо софистицирани очила, фотосензитивни, антирефлексни, модерни, изработени со долгогдишно искуство и современа технологија. Диоптерски очила изработува очила за мажи и жени, но и за деца. Очилата знаат да предизвикаат комплекси кај оној кој ги носи, но не и нашите очила. Со нив ќе се чувствувате напротив многу тренди. А и децата ги обожаваат. Па што чекате?! Побарајте не и бидете и Вие дел од светската мода.

Специфики

Дејности&услуги: Оптика
Работно време: Пон-пет: 10.00 - 16.00

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com