Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Рефреш

Контакт Телефон. +389 70 350 159
https://www.facebook.com/ane.dimovska.79

Опис

Салонот за убавина „Рефреш“ ви нуди: депилации, разни третмани на лице и тело, маникир и педикир, надградба на нокти и трепки, повеќе видови на масажи. Се наоѓаме до пицеријата Балила, во Центар, Скопје.

Специфики

Услуги: депилации, разни третмани на лице и тело, маникир и педикир, надградба на нокти и трепки, повеќе видови на масажи
Дејности&услуги: Салони за убавина, Маникир и педикир, Депилација, Масажи

Локација

Скопје, Македонија
ул. Васил Ѓоргов 29/2/Б3

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com