Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Елена мејкап

Контакт Телефон. +389 71 810 116 | +389 76 720 584
https://www.facebook.com/Elena-Make-Up-464860433604502/

Опис

Elena Beauty Studio е новоотворено студио за шминка и убавина во срцето на Битола, каде во благопријатна атмосфера и креативно опкружување ќе добиете изглед каков што посакувате за најубавите настани  од вашиот живот. Во Elena Beauty Studio можете да го комплетирате Вашиот изглед со некое рачно изработено парче накит, кое се прави по порачка според ваша или наша желба или идеја....

Специфики

Услуги: Корективна шминка, Дневна шминка, Вечерна шминка, Невестинска шминка, Шминка за специјални пригоди
Дејности&услуги: Шминка, Салони за убавина

Локација

Битола, Македонија
ул.Стево Патако бр.4

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com