Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Велвет Скин

Контакт Телефон: +389 71 370 024

Опис

Velvet Skin- салон за обликување на довербата за вашата убавина бидејќи кога изгледате убаво, се чувствувате убаво! Во нашиот салон ги нудиме следниве услуги: Депилација, Маникир и педикир, Надградба на нокти (гелни и типсови), Релакс масажа, Антицелулитна масажа, Криолиполиза, ЛПГ, Липо ласер, Кавитација, Ултразвучна кавитација, Радио фреквенција, Боди врапинг, Лимфна дренажа, Електро стимулации

Специфики

Дејности&услуги: Салони за убавина
Работно време: Пон-Пет : 12.00 - 19.00 Сабота : 12.00 - 17.00

Локација

Скопје, Македонија
Шекспирова 9-2/6

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com