Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Меркур

Контакт тел. +38947234001
www.merkur.com.mk

Опис

Парфимерии МЕРКУР на Широк Сокак и во Веро Нова Битола!!! Со својот современ изглед и големиот избор на парфеми, декоративна козметика, уникатна бижутерија, средства за нега на лице, тело и коса ги задоволуваме и исполнуваме префинетите желби и потреби на сите современи граѓани на Битола. Кај нас можете да закажете и професионално шминкање за сите ваши посебни моменти.

 

Специфики

Дејности&услуги: Парфимерии , Коземетика
Работно време: Пон-Пет : 09.00 am - 09.00 pm

Локација

Битола, Македонија
ул. Широк Сокак 42

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com