Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Акт

Контакт Тел: +38970328440 Весна | +38971290891 Бубе | +38926132460 Студио

Опис

Студио АКТ е реномиран фризерско-козметички салон,кој ви ги нуди најновите трендови од областа на козметиката. 12 годишното искуство и квалитет се препознаени  од страна на Министерството за образование , и е одобрен секаков вид на едукации во салонот.Едукациите се поддржани со диплома за понатамошна самостојна работа. Услуги кои ги нуди СТУДИО АКТ ; сите фризерски услуги,вклучувајќи и кератинска надградба на коса,ботокс за коса и рипеир третман за коса. Сите козметички услуги ( депилации,педикир,маникир), Надградба на нокти , гел лак на нокти , флекси гел за нокти (некршлив), Сите видови на декорации и шари, Професионална шминка и надградба на трепки, Свилени трепки

 

Специфики

Услуги: Нега на коса и фризерски услуги, маникир и педикир, надградба на нокти, гел лак на природни нокти, депилација, професионална шминка
Дејности&услуги: Шминка, Фризерски салони, Салони за убавина, Маникир и педикир, Депилација
Работно време: Пон-Пет : 10:00 - 20:00 pm Сабота : 09.00 - 18.00 pm Недела : само со закажување

Локација

Скопје, Македонија
ул.Тодор Паница бр.12 лок.1

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com