Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Лени Козметика

Контакт Телефон: +38926155516
www.lenico.mk

Опис

ЛЕНИ КОЗМЕТИКА со својата домашна спа колекција ви овозможува третмани во конфорот на вашиот дом со препарати базирани на долга традиција на најдобрите Чешки производители. Современата технологија овозможува овие традиции да се искомбинираат во нашите производи со екстрахирање на природни компоненти како пивски квасец, хмељ, есенцијални масла добиени од кршење на гроздовите семки и винова лоза кои денес ги предводат најсовремените трендови во спа процедурите. Шампоните, геловите за туширање, купките и сетовите за подарок се со исклучителен премиоум квалитет, а крајниот резултат е нежна, мека, сјајна, а пред се здрава кожа и коса. ЛЕНИ КОЗМЕТИКА има цел на своите потрошувачи во сите градови низ цела Македонија да овозможи брз и едноставен пристап на купување на производите од интернет продавницата www.lenico.mk. Пробајте ги шампоните, геловите и купките од пивската или гроздовата колекција и почувствувајте ја моќта на природната убавина!

Се наоѓаме во Т.Ц. Олимпико - приземје

 

Специфики

Дејности&услуги: Парфимерии , Коземетика, Органски производи, Wellness
Работно време: Пон-Пет : 09.00 - 17.00 Сабота : 09.00 - 13.00

Локација

Скопје, Македонија
ул.Лондонска бр.19 лок.24

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com