Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Флори

Контакт Телефон: +389 70 247 717

Опис

Изгледот и негата на лицето се составни делови на убавината и здравјето. Заедно преставуваат огледало на личноста. Со негувањето човекот станува мил и привлечен за околината , а истовремено се чувствува и задоволен , сигурен, полн со елан. Здравиот изглед се постигнува со секојдневна нега на кожата , а за тој изглед за Вас ги нудиме следните услуги : третмани на лице и тело, педикир, маникир со парафинско паковање, депилација на цело тело.

Се наоѓаме во Т.Ц. Охриѓанка на кат

Специфики

Услуги: Третмани на лице и тело, педикир, маникир со парафинско паковање, депилација на цело тело
Дејности&услуги: Салони за убавина, Маникир и педикир, Депилација
Работно време: Пон-Пет : 11.00 - 18.00 Сабота : 11.00 - 16.00 pm

Локација

Охрид, Македонија
Бул.Македонски просветители б.б., Охрид

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com