Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Алтер Его

Контакт тел. +389 2 6154 111 | +389 78 261997
http://www.skinsolutionmk.com/#alter-ego

Опис

Центар за естетика АЛТЕР ЕГО ги изведува следните процедури: Kласичен маникир, спа маникир, гел лак маникир, педикир, спа педикир, топла депилација, ладна депилација со органски восок, анти целулитни масажи, релакс масажи, спа масажи, спортска масажа, моделирачка масажа на лице, врат и деколте, класичен третман на лице (со вакум), ексклузивни третмани на лице со Q10,хиалурон, матични клетки., енергетски третман на лице, ултразвучен пилинг, аха терапија анти целулитна мезопорација ( без игла), мезопорација на лице ( без игла, против брчки ), ексклузивни терапии на лице и тело и наскоро многу други новитети!

Специфики

Услуги: Центар за естетика АЛТЕР ЕГО ги изведува следните процедури: Kласичен маникир, спа маникир, гел лак маникир, педикир, спа педикир, топла депилација, ладна депилација со органски восок, анти целулитни масажи, релакс масажи, спа масажи, спортска масажа, моделирачка масажа на лице, врат и деколте, класичен третман на лице (со вакум), ексклузивни третмани на лице со Q10,хиалурон, матични клетки., енергетски третман на лице, ултразвучен пилинг, аха терапија анти целулитна мезопорација ( без игла), мезопорација на лице ( без игла, против брчки ), ексклузивни терапии на лице и тело и наскоро многу други новитети!
Дејности&услуги: Естетски центри
Работно време: Пон-Пет : 10:00 am - 08:00 pm Сабота : 10:00 am - 02:00 pm

Локација

Скопје, Македонија
Костурски Херои 1-а/7 (29-ти Ноември)

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com