Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Бабор Бјути СПА

Контакт Tел. +38923176739
http://www.baborexyu.com/

Опис

Почитувани, чест и задоволство ни е да Ве известиме дека од 15.11.2014 година во Скопје почна да работи првиот Babor Beauty Spa (BBS) во Македонија и еден од 150-те во светот. BBS концептот пред повеќе години е афирмиран од страна на лидерот во професионалната козметика BABOR Ахен (Германија). Истите, претставуваат сертифицирани козметички студија во кои може да ги набавите сите производи од широката палета на BABOR.

Babor Beauty Spa е повеќе од тренд. Babor Beauty Spa е зголемена социјална свест и желба за рамнотежа на личната експресивна убавина. Откријте го BABOR со холистичката филозофија на убавината од прва рака, со индивидуални ексклузивни третмани за единствени моменти на уживање. Уживајте емотивно во светот на луксузните третмани на убавина, заборавете на стресот и оставете го надворешниот свет зад себе. Методите во секој третман користени од BABOR естетичарите ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и се комбинираат така за да се создаде совршена рамнотежа. Во BABOR третманите се користат ексклузивни активни состојки и терапевтски ритуали со кои ќе го вратат сјајот на Вашата кожа. BABOR третманите се луксузни и единствени - единствени како и Вашата кожа.

Специфики

Услуги: Третмани за убавина плус сите производи од широката палета на BABOR.
Дејности&услуги: Салони за убавина, Опрема и производи, Коземетика, Wellness
Работно време: Пон-Пет : 10.00 am - 08.00 pm Сабота : 10.00 am - 04.00 pm

Локација

Скопје, Македонија
БАБОР Бјути Спа Салон Бул.Илинден бр.74 Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com