Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Релакс Спа

Контакт Tел. +38926091190 | +38978383342
https://www.facebook.com/RelaxSpaCentar/

Опис

RELAX SPA e новоотворен луксузен спа центар за релаксација, здравје и убавина. Сместен позади ТЦ Бисер, надвор од градската врева, вистинска оаза за физичка и ментална релаксација. На едно место ги споивме неколку консолидирани целини – џакузи, сауна, професионални масажи, детоксикација, фризерски салон, салон за убавина, најзразлични третмани на тело и лице и фитнес дел. Се што треба да направите за да ги задржите и подобрите своите ментални и физички способности е на кратко да побегнете од хаотичното и стресно секојдневие и да се препуштите на нашите стручни раце. Корисните ефекти на водата во комбинација со најразличните третмани, во топла и опуштена атмосфера го подбруваат целокупното здравје и менталната состојба на вашето тело. Престојот во сауна, џакузи како и уживањето во различните форми на масажи ќе ви помогнат полесно да го совладате товарот на секојдневниот живот, како и успешно да го одржите здравјето, а воедно и да ги елиминирате опасностите и ризиците од дневната изложеност на физички и ментален стрес. Без разлика колку е краток вешиот престој, ние се надеваме дека тоа ќе биде релаксирано и пријатно искуство.

Специфики

Услуги: Џакузи, сауна, професионални масажи, детоксикација, фризерски салон, салон за убавина, најзразлични третмани на тело и лице и фитнес дел.
Дејности&услуги: Фризерски салони, Козметички салони, Салони за убавина, Депилација, Солариум, Масажи, Спа
Работно време: Пон-Пет : 12.00 pm - 08.00 pm Сабота : 12.00 pm - 08.00 pm

Локација

Скопје, Македонија
Бул.Јане Сандански 78 , Т.Ц. Бисер Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com