Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Мое студио - Дадар

Контакт Tел. +389 2 3222 922
https://www.facebook.com/MoeStudio.Dadar

Опис

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со доверба! Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа, маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани.

Бидете дел од светот на убавината!

Специфики

Услуги: Шминка, Фризура, Масажа на лице, Маникир, Педикир, Солариум, Козметички третмани за лице, Кавитација LPG
Дејности&услуги: Шминка, Фризерски салони, Салони за убавина, Маникир и педикир, Масажи
Работно време: Пон-Пет : 10:00 am - 08:00 pm Сабота : 09.00 am - 06.00 pm

Локација

Скопје, Македонија
ул . Ленинова бр.16 / Аминта 3 Скопје

Коментари

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com