Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
1

Beauty Clinic

Нега и убавинаСалонот Beauty Clinic се наоѓа во битолската Стара чаршија.Битола
20160606_120814-1-2

Еликсир Ексклузив Охрид

Нега и убавинаПарфимерија Јувена се ребрендира во познатиот ланец на парфимерии ЕЛИКСИР ЕксклузивОхрид
01

Космо Тинекс 1

Нега и убавинаКосмо, убавина на живеењето!Скопје
12106954_1177081305639785_4499724606144187286_n

Лаш Лимитед

Нега и убавинаПроизводи направени од свежи и органски овошја и зеленчуци, со icнајфини есенцијални масла и безбедна синтетика.Скопје
14380166_1150196878372967_3748628568377897307_o

Касиопеа-Тесори ди Маре

Нега и убавинаКасиопеа е ланец на продавници за рачно изработена козметика, сапуни и свеќи.Скопје
13631662_1042717162430668_67900843248315898_n

Еликсир Ексклузив

Нега и убавинаВо парфимериите на Еликсир можете да најдете производи од сите познати брендови за парфеми и од декоративна козметика.Скопје
1493255_597584096962792_1182679600_n

Ким

Нега и убавинаГолем асортиман за женски и машки парфемиСкопје
549255_818949161524563_7055296842977657332_n

Шатци - Тетово

Нега и убавинаНајдобрата парфимерија во Тетово.Скопје
10918980_780451402041006_8536334111388894802_o

Шатци

Нега и убавинаШатци има 9 парфимерии распоредени во Скопје, Тетово, Гостивар, Битола, Штип.Скопје
12063348_1621514471454681_6084576692341687837_n

АкваМарин меди велнес

Нега и убавинаWellness центар со холистички пристап со методи на природната и традиционалната медицина како и козметички услуги.Скопје
unnamed

Парфимерија Меркур

Нега и убавинаНова парфимерија Меркур во Битола.Битола
901

Студио Малова

Нега и убавинаКозметички услуги, фризерски услуги, продажба на козметика и модни додатоци.Скопје
81

Кала Парфимерија

Нега и убавинаПарфимерија, шминка и бижутерија во старата Битолска чаршија.Битола
61

Диоптерски очила

Нега и убавинаШирок асортиман на очила за сонце како и диоптерски очила од познатите светски брендови по достапни цени.Скопје
43

Elena Make Up

Нега и убавинаСтудио за шминка и убавина во срцето на Битола каде ќе добиете изглед каков што посакувате.Битола
90

Парфимерија DE LUXE

Нега и убавинаВршиме продажба на различни видови на: парфеми, бои за коса, бижутерија, шминка, нудиме мејкап услуги и сл.Битола
202

Universal Beauty

Нега и убавинаUniversal Beauty - професионална, декоративна шминка за секаков вид веселби и свечености.Гевгелија
71

Рефреш

Нега и убавинаРефреш Салон за убавинаСкопје
61

Елена мејкап

Нега и убавинаElena Beauty Studio е новоотворено студио за шминка и убавина во срцето на БитолаБитола
1

Велвет Скин

Нега и убавинаVelvet Skin- салон за обликување на довербата за вашата убавина бидејќи кога изгледате убаво, се чувствувате убаво!Скопје
51

Делона

Нега и убавинаДоколку барате познат, признат и престижен бренд на парфеми и козметика, тогаш сте на вистинското место!Скопје
25

Мелодикал - центар за нега и одржување на телото

Нега и убавинаMELLODIKAL е Центар за нега и одржување на телотоСкопје
3

Меркур

Нега и убавинаПарфимерии МЕРКУР на Широк Сокак и во Веро Нова Битола.Битола
70

Приве

Нега и убавинаPrive - Beauty Lounge е ексклузивен и современ центар за естетска нега и убавина.Скопје
35

Акт

Нега и убавинаСтудио АКТ е реномиран фризерско-козметички салон,кој ви ги нуди најновите трендови од областа на козметикатаСкопје
21

Лени Козметика

Нега и убавинаTретмани во конфорот на вашиот дом со препарати базирани на долга традиција на најдобрите Чешки производители.Скопје
11

Флори

Нега и убавинаИзгледот и негата на лицето се составни делови на убавината и здравјето.Охрид
4

Алтер Его

Нега и убавинаЦентар за естетикаСкопје
54

Скин Солушн

Нега и убавинаСпецијалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицинаСкопје
72

Бабор Бјути СПА

Нега и убавинаСледејќи го BABOR, уживајте и откријте ја Вашата вистинска убавина.Скопје

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Единствен клуб ресторан во Скопје.
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...