WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
34648312

Апартмани Биљана

АпартманиОвој апартман се наоѓа во Стариот град во Охрид, на само 400 метри од Античкиот театар.Охрид
1d7279_9a097aa4ed2346b59c762797fe106a95

Вила Пасаж

ВилиОбјектот House Passage се наоѓа на самиот влез во Стариот град кој е под заштита на UNESCO.Охрид
82_full

Вила Табана

ВилиОбјектот е сместен покрај главниот плоштад на само неколку чекори од Охридското езеро.Охрид
22752832

Апартмани Смакоски

АпартманиАпартмани Смакоски се наоѓаат на мирна локација, на 9 минути пешки од центарот на Охрид и на само 50 метри од езерото.Охрид
download (2)

Вила Месокастро

ВилиВилата Месокастро е сместена во историскиот дел на градот, на 10 минути пешки од плажа.Охрид
premier

Хотел Премиер

ХотелиХотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.Вевчани
011

Вила од Алула

ВилиПривлечно и пристапно, богато, раскошно и достапно.Вевчани
1

Пансион Кутмичевица

АпартманиВистината е во традицијата!Вевчани
1

Хотел Београд

ХотелиХотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.Струга
002

Хотел Дрим

ХотелиХотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим.Струга
1

Хотел Сити 5

ХотелиНовиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек.Скопје
1 (1)

Хотел Водно

ХотелиХотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство.Скопје
1

BEST WESTERN Hotel Bellevue

ХотелиBEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот.Скопје
1

Хотел Сити Парк

ХотелиХотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *.Скопје
1

Хотел Томче Софка

ХотелиХотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк.Скопје
1

Хотел Софка Парк-Кај Ефто

Преноќишта (конаци)Преноќиштето Кај Ефто се наоѓа на самиот влез во градски парк, далеку од градскиот метеж.Скопје
023

Хотел Александар Палас

ХотелиАлександар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк.Скопје
1

Хотел Камник

ХотелиХотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје.Скопје
1

Хотел Континентал

ХотелиХотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција .Скопје
1

Hotel Stone Bridge

ХотелиХотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје.Скопје
1

Младински Хостел

ХостелиАко барате евтино и пристојно сместување и шанса да сретнете млади луѓе, ова е вистинското место за ВасСкопје
1 (1)

Хотел Арка

ХотелиХотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.Скопје
1

Хотел ТЦЦ Гранд Плаза

ХотелиТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот.Скопје
1 (1)

Хотел Вила Рагуза

ХотелиНовиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот.Скопје
1

Holiday INN Skopje

ХотелиHoliday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn.Скопје
002

Хотел Леонардо

ХотелиХотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот.Скопје
1

Хотел Квинс

ХотелиОва е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје.Скопје
008 (1)

BEST WESTERN Hotel Turist

ХотелиBEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN.Скопје
1

Хотел Макпетрол

ХотелиХотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро.Маврово
1 (1)

Хотел Бистра

ХотелиХотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени.Маврово
Loading...
loading...

 

ПОПУЛАРНО