WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Наслов Категорија Опис Локација
1

Хотел Капри

ХотелиХотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости.Битола
1 (1)

Хотел Милениум

ХотелиВо центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас.Битола
1

Мотел Ваго 2

МотелиМотел - Ресторан "Ваго 2" се наоѓа на 12 км оддалеченост од градот Штип по патот накај Кочани од левата страна.Македонија
1 (1)

Мотел Ваго 1

МотелиМотел "Ваго 1" располага со 30 соби и три сали од кои едната е со капацитет за 220 гости.Штип
1

Хотел Оаза

ХотелиХотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип.Штип
stenje-2

Плажа Стење

АтракцииНова плажа на Преспанското езеро која е вистински хит во Македонија.Македонија
1

Вила Кале

ВилиПрекрасен нов објект изграден во автентичен стар охридски стил во самото срце на стариот дел на Охрид.Охрид
002

Хотел Александрија

ХотелиДојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ...Охрид
1

Хотел ТЦЦ Плаза

Хотели"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје.Македонија
1

Хотел Дувет

ХотелиDuvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот.Македонија
1

Бутик Хотел Роза Дипломатик

ХотелиБутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:...Македонија
016

Хотел Радика

ХотелиСамо 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро.Македонија
1

Вила Мина

ВилиВила "Мина" се наоѓа во туристичката населба Лагадин на 9-тиот километар од Охрид кон Св. Наум.Охрид
1 (1)

Хотел Руссиа

ХотелиХотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди.Скопје
1 (2)

Хотел Викторија

ХотелиСе наоѓаме во резиденцијалниот дел на СкопјеЦентар

 

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com