WHERE

Кликни тука и внесете го вашиот субјект бесплатно >>

Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 8 резултати at location "Струга"
Наслов Категорија Опис Локација
27004225

Хотел Ексклузив

ХотелиХотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа.Струга
1

Мираж Хотел и Спа

ХотелиХотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.Струга
1

Хотел Макпетрол

ХотелиХотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро.Струга
hen2-1000x562

Хотел Изгрев Спа & Аквапарк

ХотелиХотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга.Струга
22

Farinа’s handmade

Модни додатоциFarinа’s handmade е тим од креативци кои успеаја да креираат една поинаква патека во светот на модата.Струга
31

Бутик Ники

ОблекаПродавница за женска облека и модни додатоци за сечиј вкус и стил.Струга
1

Хотел Београд

ХотелиХотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.Струга
002

Хотел Дрим

ХотелиХотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим.Струга

 

ПОПУЛАРНО

WHERE CITY GUIDE

Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...